מס ארה"ב: פורסמו התאריכים להגשת הדוחות של 2017

הזן את כתובת המייל שלך כדי להירשם לאתר ולקבל הודעות על פוסטים חדשים במייל.

 

עונת המסים בארה"ב תיפתח ב-29 לינואר, 2018 ותסתיים לרוב האנשים ב-17 באפריל, 2018. המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד על התאריכים הרלוונטים לכם.

אם אתם מעוניינים לעזור במימון האתר, תשקלו להירשם לאחד השירותים האינטרנטיים הבאים שיעזרו לכם להוזיל את הקניות באינטרנט שלכם: Ebates, Honey. לקריאה נוספת ראו כאן

תאריך ההגשה הרשמי לדוחות המס האמריקאיים (טופס 1040 ונספחים) הוא ב-17 לאפריל, 2018. תאריך זה נדחה מהתאריך החוקי של ה-15 באפריל, משום שהוא נופל ביום ראשון, ואילו ביום שני ה-16 יש חג בוושינגטון הבירה (יום השחרור מעבדות) שמשפיעה על תאריך ההגשה בכל הארץ.

 

לנו הישראלים בעלי אזרחות אמריקאית, משום שאיננו גרים בארה"ב, יש הארכה אוטומטית של חודשיים עד ל-15 ליוני, 2018. יש לצרף מכתב לדוח שבו מצוין שהשתמשתם בהארכה איך אין צורך לבקשה מבעוד מועד.

למי שחושב שלא יספיק להגיש עד ה-15 ליוני, ניתן לקבל הארכה נוספת של ארבעה חודשים עד ל-15 לאוקטובר. לצורך מימוש ההארכה יש להגיש טופס 4868 עד ל-15 ליוני (או ה-17 באפריל אם אתם גרים בארה"ב). ניתן לקרוא עוד על הבקשה להארכה כאן.

 

לגבי הגשת ה-FBAR, בעקבות השינוי של שנה שעברה, תאריך ההגשה הרשמי הוא ה-17 לאפריל, כאשר יש הארכה אוטומטית ל-15 לאוקטובר מבלי צורך להגיש בקשה להארכה.

שנת מיסים חדשה טובה לכולם 😉

 

 

אם יש לכם שאלות פרטניות בנוגע למצבכם האישי מבחינת מס ארה"ב, תוכלו לפרסם אותו כאן בתגובות ותקבלו מענה ממני. השימוש בתשובה שאתן לכם הוא על אחריותכם בלבד.הזן את כתובת המייל שלך כדי להירשם לאתר ולקבל הודעות על פוסטים חדשים במייל.אזהרה: אני איני רואה חשבון אמריקאי וגם לא רואה חשבון ישראלי. אני גם לא יועץ מס באף אחת מהמדינות הנ"ל (גם לא באף מדינה אחרת). את כל המידע שאני מספק כאן אני למדתי בעצמי תוך התייעצות חד פעמית עם רואה חשבון ועם אנשים אחרים המגישים בעצמם. חוק המס האמריקאי הוא חוק סבוך נורא, והמצבים שאתאר כאן הם יחסית פשוטים – הכנסה כשכיר, רווח הון על מניות, דיבידנדים, ריבית מהבנק/אג"ח, הכנסה משכירות (שלא כחלק מעסק). אם אתם בעלי עסק/עצמאים, אתם יכולים להשליך חלק מהדברים שיכתבו כאן על המצב שלכם, אך כרגע לא אעסוק בדיווח עבור בעלי עסקים. מילוי הדוחות דורש ידע שתוכלו לקבלו כאן בחינם, אך השימוש בו הוא על אחריותכם בלבד. באופן כללי, לא מומלץ להסתמך על בלוגים רנדומליים ברשת.
בהתאם לדרישות בחוזר 230 של ה-IRS, אני מתריע בפניכם, שכל ייעוץ הנוגע לענייני מס פדרלי בארה"ב המובא בתקשורת זו, כולל כל לינק או צרופה, לא נכתב על מנת שתוכלו (א) להימנע ממסים שאתם חייבים להם על פי דין כולל קנסות, או (ב) לקדם, לשווק, או להמליץ לכל אדם אחר לגבי כל עניין או עסקה המובא בתקשורת זו.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s