מס ארה"ב: ניתן עדיין להגיש בצורה אלקטרונית עד ה-18 לנובמבר

הזן את כתובת המייל שלך כדי להירשם לאתר ולקבל הודעות על פוסטים חדשים במייל.

אם אתם מעוניינים לעזור במימון האתר, תשקלו להירשם לאחד השירותים האינטרנטיים הבאים
שיעזרו לכם להוזיל את הקניות באינטרנט שלכם: Ebates, Honey.
לקריאה נוספת ראו כאן

אם יש לכם שאלות פרטניות בנוגע למצבכם האישי מבחינת מס ארה"ב, תוכלו לפרסם אותו כאן בתגובות ותקבלו מענה ממני. השימוש בתשובה שאתן לכם הוא על אחריותכם בלבד.

אני יודע שיש אנשים שלמרות שניתנה להם הארכה של חודשיים (מה-18 לאפריל ועד ה-15 ליוני), ואז עוד הארכה של 4 חודשים (עד ה-16 לאוקטובר), עדיין לא הגישו את דוח המס השנתי שלהם לארה"ב.

זה יכול להיות אחת ממיליון סיבות טובות ו/או משונות.

מה שחשוב לדעת זה שאם את חייבים להגיש את הדוח השנתי (עקרונית הכנסות של $10,350 ומעלה לרווקים, ראו כאן לקריטריונים המלאים), חשוב להגיש את הדוח גם אם אתם לא חייבים בשום מס (ברוב השנים לא תהיו חייבים בשום מס).

הסיבה לכך היא שאם ה-IRS פונה אליכם ראשונים לגבי הדוח החסר, הוא יכול לא לאפשר לכם להחריג את השכר שלכם מההכנסות, ואז בהרבה מהמקרים תהיה לכם חבות מס ודאית. בקיצור, תגישו.

למי שמעוניין, ה-IRS סוגר אחרי ה-18 בנובמבר את האופציה להגיש דוח מקוון עבור שנת 2016. לאחר מכן, אם החלטתם להגיש תיאלצו לעשות זאת במשלוח דואר רשום. היתרונות בהגשה מקוונת הם:

  1. הודעה מיידית על קבלת הדוח על ידי ה-IRS.
  2. טיפול יותר מהיר בדוח עצמו (מכיוון שהם לא צריכיםלהזין את הנתונים ידנית למערכות שלהם), מה שמוביל ל…
  3. קבלת החזר מס מהיר יותר.

אם אתם עומדים בקריטריונים ניתן להגיש את דוח המס בצורה מקוונת בחינם דרך אחד האתרים הללו. על מנת להגיש בצורה מקוונת תצטרכו לדעת את ה-AGI שלכם משנת 2015 (זה מהווה סוג של סיסמא, כדי שה-IRS ידע שזה אתם מגישים ולא הונאה של מישהו שמנסה להשיג החזרי מס).

מי שצריך עזרה יכול להתחיל מכאן:

סדרת מס ארה"ב

כמו כן, ניתן לשאול שאלות בתגובות בסוף כל פוסט רלוונטי, או לשאול שאלה כללית לגבי המצב שלכם כאן ואעזור ככל יכולתי:

שאל את המתורגמן

אם בנוסף לדוח השנתי טרם הגשתם את ה-FBAR, אז כדאי לכם למהר גם עם זה:

איך למלא FBAR ב-10 דקות

בהצלחה!הזן את כתובת המייל שלך כדי להירשם לאתר ולקבל הודעות על פוסטים חדשים במייל.

אם אתם מעוניינים לעזור במימון האתר, תשקלו להירשם לאחד השירותים האינטרנטיים הבאים
שיעזרו לכם להוזיל את הקניות באינטרנט שלכם: Ebates, Honey.
לקריאה נוספת ראו כאן


אזהרה: אני איני רואה חשבון אמריקאי וגם לא רואה חשבון ישראלי. אני גם לא יועץ מס באף אחת מהמדינות הנ"ל (גם לא באף מדינה אחרת). את כל המידע שאני מספק כאן אני למדתי בעצמי תוך התייעצות חד פעמית עם רואה חשבון ועם אנשים אחרים המגישים בעצמם. חוק המס האמריקאי הוא חוק סבוך נורא, והמצבים שאתאר כאן הם יחסית פשוטים – הכנסה כשכיר, רווח הון על מניות, דיבידנדים, ריבית מהבנק/אג"ח, הכנסה משכירות (שלא כחלק מעסק). אם אתם בעלי עסק/עצמאים, אתם יכולים להשליך חלק מהדברים שיכתבו כאן על המצב שלכם, אך כרגע לא אעסוק בדיווח עבור בעלי עסקים. מילוי הדוחות דורש ידע שתוכלו לקבלו כאן בחינם, אך השימוש בו הוא על אחריותכם בלבד. באופן כללי, לא מומלץ להסתמך על בלוגים רנדומליים ברשת.
בהתאם לדרישות בחוזר 230 של ה-IRS, אני מתריע בפניכם, שכל ייעוץ הנוגע לענייני מס פדרלי בארה"ב המובא בתקשורת זו, כולל כל לינק או צרופה, לא נכתב על מנת שתוכלו (א) להימנע ממסים שאתם חייבים להם על פי דין כולל קנסות, או (ב) לקדם, לשווק, או להמליץ לכל אדם אחר לגבי כל עניין או עסקה המובא בתקשורת זו.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s